KOMUNIKATY

  • Zakup nowych autokarów

    Z przyjemnością informujemy, że nasza flota powiększyła się o dwa kolejne autokary - Mercedes Tourismo 17RHD i Mercedes Tourismo 15RHD, oba klasy VIP. Jedne z najbardziej komfortowych autokarów wykorzystywanych w przewozach międzynarodowych i międzymiastowych.

  • Obsługa pilotów

    W celu poprawienia jakości obsługi Pasażerów na naszych liniach, skład załóg autokarów Orland został poszerzony o pilota bądź pilotkę, których jedynym zadaniem będzie opieka nad Pasażerami podczas podróży.

  • WiFi w autokarze na całej trasie

    Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, wyposażyliśmy wszystkie nasze autokary, w routery pozwalające bezprzewodowy dostęp do internetu. Korzystanie z niego jest bezpłatne i wymaga tylko uzyskania od obsługi hasła dostępowego.

bus_blue_all.jpg

ORLAND - NASZA DOMENA TO PRZEWOZY AUTOKAROWE

Jesteśmy jedną z najstarszych firm przewozowych w Polsce - bilety autokarowe na przejazd liniami Orland można było kupić już we wczesnych latach 90-tych, kiedy po raz pierwszy wysłaliśmy nasze autokary do Niemiec. Doświadczeni pracownicy codziennie dbają o komfort, bezpieczeństwo i wygodę Pasażerów, którzy zdecydowali się na podróż naszymi liniami autokarowymi.
Stale dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z nich był zadowolony i chętnie wracał na nasz pokład. Specjalizujemy się w przewozach autokarowych Polska – Niemcy, jednak nasze autobusy można spotkać w całej Europie, ponieważ przewozy międzynarodowe nie mają przed nami żadnych tajemnic.
Dbając o harmonijny rozwój firmy, zdecydowaliśmy się na uruchomienie również przewozów krajowych, w naturalny sposób wykorzystując potencjał naszej załogi i taboru. Autokar jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu, który pozwala na szybkie dotarcie w dowolne miejsce kraju. Nasza aktualna  oferta to letnie przejazdy nad morze oraz jednodniowe wyjazdy na narty zimą.
Jeżeli szukasz dedykowanej usługi przewozowej - na wybranej przez siebie trasie lub w ściśle określonym terminie - proponujemy wynajem autokarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Kierowcy z wieloletnim stażem i nowoczesne autobusy, to gwarancja właściwego obsłużenia dowolnego przejazdu czy imprezy turystycznej.

NASI PARTNERZY

orland_logotypy.png

NASI PARTNERZY

orland_logotypy_m.png
© ORLAND

Wykonanie: MOQO