KOMUNIKATY

  • Konkurs na fotkę z trasy z Orland

    Wiemy, że lubicie atmosferę naszych wspólnych przejazdów, dlatego mamy dla Was KONKURS! Zróbcie sobie fotkę w trasie i wrzućcie ją w komentarzu do posta konkursowego na naszym Facebooku. Najbardziej kreatywne zdjęcie nagrodzimy darmowym przejazdem z adresu na adres w jedną stronę w rejonie, który...

  • Zmana rozkładu jazdy od dnia 09.11.2020

    Drodzy Pasażerowie! Chcieliśmy Państwa poinformować iż od dnia 09.11.2020r. ulega zmianie nasz rozkład jazdy.   Wyjazdy z Polski: wtorek, czwartek, sobota. Wyjazdy z Niemiec: środa, piątek, niedziela.  

  • Szanowni klienci, ORLAND WRACA!

    Z dniem 02.09.2020 po wielu latach przerwy Firma ORLAND powraca na międzynarodowe linie autokarowe pod własnym szyldem (logo). Przez kilkanaście minionych lat byliśmy aktywni jako przewoźnik na liniach międzynarodowych – najpierw w platformie EUROBUS, następnie EUROBUS–EUROLINES, a od maja 2016...

ORLAND - NASZA DOMENA TO PRZEWOZY AUTOKAROWE

Jesteśmy jedną z najstarszych firm przewozowych w Polsce - bilety autokarowe na przejazd liniami Orland można było kupić już we wczesnych latach 90-tych, kiedy po raz pierwszy wysłaliśmy nasze autokary do Niemiec. Doświadczeni pracownicy codziennie dbają o komfort, bezpieczeństwo i wygodę Pasażerów, którzy zdecydowali się na podróż naszymi liniami autokarowymi.
Stale dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z nich był zadowolony i chętnie wracał na nasz pokład. Specjalizujemy się w przewozach autokarowych Polska – Niemcy, jednak nasze autobusy można spotkać w całej Europie, ponieważ przewozy międzynarodowe nie mają przed nami żadnych tajemnic.
Dbając o harmonijny rozwój firmy, zdecydowaliśmy się na uruchomienie również przewozów krajowych, w naturalny sposób wykorzystując potencjał naszej załogi i taboru. Autokar jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu, który pozwala na szybkie dotarcie w dowolne miejsce kraju. Nasza aktualna  oferta to letnie przejazdy nad morze oraz jednodniowe wyjazdy na narty zimą.
Jeżeli szukasz dedykowanej usługi przewozowej - na wybranej przez siebie trasie lub w ściśle określonym terminie - proponujemy wynajem autokarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Kierowcy z wieloletnim stażem i nowoczesne autobusy, to gwarancja właściwego obsłużenia dowolnego przejazdu czy imprezy turystycznej.

NASI PARTNERZY

PlanBus logo
Voyager logo

NASI PARTNERZY

Logotypy partnerów
© ORLAND

Wykonanie: MOQO