covid-19 - komunikat

TYMCZASOWE
ZAWIESZENIE
OBSŁUGI LINII

Arrow
Arrow
Slider

KOMUNIKATY

  • Odnawiamy tabor

    Rok 2019 rozpoczęliśmy od zakupów. W naszej flocie pojawił się nowy autokar, w ramach planowego odmładzania taboru. Jesteśmy pewni, że przyczyni się do podniesienia komfortu podróży na naszych liniach.

  • Setra S 517 HD we flocie Orlanda

    Do naszej floty dołączył nowy autokar - najnowsza Setra S 517 HD. Ten luksusowy autokar znacznie podniesie komfort podróżowania na naszej linii do południowych Niemiec.

  • Zakup nowych autokarów

    Z przyjemnością informujemy, że nasza flota powiększyła się o dwa kolejne autokary - Mercedes Tourismo 17RHD i Mercedes Tourismo 15RHD, oba klasy VIP. Jedne z najbardziej komfortowych autokarów wykorzystywanych w przewozach międzynarodowych i międzymiastowych.

bus_blue_all.jpg

ORLAND - NASZA DOMENA TO PRZEWOZY AUTOKAROWE

Jesteśmy jedną z najstarszych firm przewozowych w Polsce - bilety autokarowe na przejazd liniami Orland można było kupić już we wczesnych latach 90-tych, kiedy po raz pierwszy wysłaliśmy nasze autokary do Niemiec. Doświadczeni pracownicy codziennie dbają o komfort, bezpieczeństwo i wygodę Pasażerów, którzy zdecydowali się na podróż naszymi liniami autokarowymi.
Stale dokładamy wszelkich starań, żeby każdy z nich był zadowolony i chętnie wracał na nasz pokład. Specjalizujemy się w przewozach autokarowych Polska – Niemcy, jednak nasze autobusy można spotkać w całej Europie, ponieważ przewozy międzynarodowe nie mają przed nami żadnych tajemnic.
Dbając o harmonijny rozwój firmy, zdecydowaliśmy się na uruchomienie również przewozów krajowych, w naturalny sposób wykorzystując potencjał naszej załogi i taboru. Autokar jest jednym z najbezpieczniejszych środków transportu, który pozwala na szybkie dotarcie w dowolne miejsce kraju. Nasza aktualna  oferta to letnie przejazdy nad morze oraz jednodniowe wyjazdy na narty zimą.
Jeżeli szukasz dedykowanej usługi przewozowej - na wybranej przez siebie trasie lub w ściśle określonym terminie - proponujemy wynajem autokarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Kierowcy z wieloletnim stażem i nowoczesne autobusy, to gwarancja właściwego obsłużenia dowolnego przejazdu czy imprezy turystycznej.

NASI PARTNERZY

Sindbad Eurobus logo
Voyager logo
PlanBus logo
Voyager logo

NASI PARTNERZY

Logotypy partnerów
© ORLAND

Wykonanie: MOQO