KOMUNIKATY

COVID-19 - czasowe zawieszenie obsługi linii

Szanowni Państwo,

W obliczu obecnej sytuacji związanej ze stanem epidemii, dalsze prowadzenie regularnych przewozów na relacjach Polska – Niemcy, stało się niemożliwe. W związku z tym, obsługiwane przez nas połączenia autokarowe do Niemiec, z dniem 29.03.2020 zostały czasowo zawieszone.

Chociaż sytuacja na przejściach granicznych znacznie się poprawiła, to jednak utrudnienia z jakie pojawiły się na terenie Niemiec, a także dramatycznie spadająca ilość pasażerów, w zasadzie uniemożliwiają normalną realizację przejazdów. W obliczu rosnącego zagrożenia, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych załóg, a także ich rodzin i bliskich, zapadła decyzja o całkowitym zawieszeniu wszystkich połączeń obsługiwanych przez firmę Orland oraz całą platformę Sindbad.

Ostatnie kursy z Niemiec do Polski odbyły się:

  • w piątek 27.03.2020 (Frankfurt, Aachen)
  • w sobotę 28.03.2020 (Monachium)

Decyzja o zaprzestaniu realizacji przejazdów była jedną z najtrudniejszych w historii firmy, jednak zaistniałe okoliczności nie dopuszczały zastosowania półśrodków.

Relacje naszych załóg z tych ostatnich kursów są niezwykle przygnębiające. Niemieckie autostrady zupełnie pozbawione ruchu pasażerskiego, na których autokary Orland były jednymi z ostatnich. W tych okolicznościach spotkanie dwóch z nich stawało się symboliczne. Pomoc rodakom w dotarciu do ojczyzny, była dla nas w tym trudnym czasie prawdziwą misją.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, zwłaszcza kierowcom i pilotom, za trud włożony w utrzymanie połączeń w tak dramatycznym dla nas wszystkich okresie. Pozostajemy w gotowości wznowienia naszych połączeń, jak tylko będzie to możliwe z pewnością zaprosimy Państwa ponownie na pokłady naszych autokarów.

Jesteśmy pewni, że jeszcze przez długie lata będziemy dla Państwa wsparciem w podróży do Niemiec, świadcząc usługi na niezmiennie wysokim poziomie.

 

W tej chwili pozostajemy do dyspozycji pod numerami naszych infolinii:

W POLSCE +48 77 462 23 30

W NIEMCZECH +49 9721 475 900

Bieżące aktualności można również znaleźć na profilu firmy Sindbad na FB.

 

© ORLAND

Wykonanie: MOQO