KOMUNIKATY

Szanowni klienci, ORLAND WRACA!

Z dniem 02.09.2020 po wielu latach przerwy Firma ORLAND powraca na międzynarodowe linie autokarowe pod własnym szyldem (logo). Przez kilkanaście minionych lat byliśmy aktywni jako przewoźnik na liniach międzynarodowych – najpierw w platformie EUROBUS, następnie EUROBUS–EUROLINES, a od maja 2016 roku we współpracy z firmą SINDBAD z Opola. Nastał czas na powrót ORLAND-u do samodzielności na rynku międzynarodowych przewozów autokarowych – wracamy do „korzeni”! Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług!

W pierwszej kolejności uruchamiamy linię międzynarodową:
Przemyśl – St. Gallen – Przemyśl.
W późniejszym terminie planujemy uruchomić obsługa wszystkich miast południowych Niemiec m.in.:
Jezioro Bodeńskie – Regensburg z okolicami – Stuttgart
– Karlsruhe - Freiburg – Frankfurt am. Mein – Luksemburg
– Würzburg – Schweinfurt - Bregenz (Austria) i Luksemburga.

INFOLINIA
PL +48 77 46 22 330 e-mail: zedowice@orland.com.pl
D +49 9721 475 900 e-mail: schweinfurt@orland.de

Sprzedaż biletów będziemy prowadzić przez internet:
www.orland.com.pl
www.orland.de
www.e-podroznik.pl

Nasze podstawowe przewozy będą realizowane jak dotychczas w oparciu o autokarową linię międzynarodową: Polska – Niemcy – Szwajcaria – Austria – Polska Niemcy: Monachium, Hof, Regensburg, Ingolstadt Polska: Strzelce Op., Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec Linie antenowe: Przemyśl – Strzelce Opolskie, Bielsko Biała, Jastrzębie Zdrój – Strzelce Opolskie Dla całej pozostałej Polski proponujemy bezpośrednie przewozy busami (samochody osobowe 9 miejsc)
– spod adresu domowego do miast międzynarodowej linii autokarowej: Strzelce Opolskie – Opole – Wrocław – Legnica. Taki sam system dowozu i odwozu chcemy zaproponować Państwu w Niemczech w miastach węzłowych: Norymbergia, Stuttgart, Monachium.

Informujemy że od 02.09.2020 zaoferujemy Państwu nową dotychczas nierealizowaną na liniach międzynarodowych ofertę, nowy pomysł – nowy sposób na podróżowanie! Nowa propozycja przewozu: door to door pozwoli skrócić łączny czas podroży jak i zapewni wyższy komfort podróżowania. Skrócimy w ten sposób przejazd linią o jedną do dwóch godzin w zależności od kierunku jazdy! Główny nocny przejazd autokarem będzie realizowany nowoczesnym, wygodnym i markowym autokarem z bezpłatną kawą lub herbatą podczas każdego przejazdu dla wszystkich podróżnych. Usługa przywozu i odwozu klientów w Polsce i w Niemczech obciążona będzie dodatkową opłatą, której wysokość uzależniona
będzie od odległości od miast przystankowych.

Biuro Polska (PL) +48 77 462 23 30
ZG Orland Sp. z o.o. – ul. Młyńska 3, Żędowice,
PL 47-120 Zawadzkie
e-mail: zedowice@orland.com.pl

Biuro Niemcy (D) +49 9721 475 900
Orland Reisen GmbH – Gretel-Baumbach-Str. 11A, D-97424 Schweinfurt
e-mail: schweinfurt@orland.de

© ORLAND

Wykonanie: MOQO