Rozkład jazdy Niemcy–Polska | Orland

Rozkład jazdy Niemcy – Polska

Z przykrością informujemy, że od 21 września 2021 roku jesteśmy zmuszeni zawiesić prowadzenie naszej linii międzynarodowej ORLAND EXPRESS.

Zawieszenie funkcjonowania linii ma charakter czasowy i związane jest z zapowiadaną IV falą korona-wirusa, o czym informują nas wszem i wobec publikatory i Rząd.

O wznowieniu połączenia poinformujemy nowym komunikatem. Przepraszamy za powstałe z tego tytułu różne utrudnienia.

Śr Pt Nd   2020-12-27
12:40SANKT GALLENBusparkplatz Lagerstrasse 10
13:45BREGENZHauptbahnhof st. C, Fritz-Mayer-Platz
14:20LINDAUBerliner Platz/Bregenzerstrasse 48 - Bushaltestelle vor dem
Bodensee Hotel
15:45KEMPTENHauptbahnhof, Banhofplatz 2
16:45LANDSBERG AM LECHDanziger platz
  - - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
14:40SALZBURGP&R Salzburg Sud Fernbusse
15:15BAD REICHENHALLHauptbahnhof
16:20ROSENHEIMBahnhof - Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J
  - - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
12:45MEERSBURGBusparkplatz Allmend (bei Feuerwehr) Allmendweg 24
13:20FRIEDRICHSHAFENStadtbahnhof - Busbahnhof, st. 8
13:45RAVENSBURGBahnhof-Parkplatz Westseite, Escher-Wyss-str.
14:45MEMMINGENHauptbahnhof, st. 8
15:45ULMFernbusparkpl ULM Bofingen, Eberhart-finckh str. 34
16:35AUGSBURGP+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse, Fernbushaltestelle
  - - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
14:20KONSTANCJADobeleplatz
14:55SINGEN HOHENTWIELHaltestelle 'Hohentwielstadion', Radolfszellerstr.
- - - - - - - Przesiadka w Hof- - - - - - -
14:15FREIBURGZOB St.5 lub 6,Bismarckallee
15:40SCHWENNINGENBahnhof Schwenningen, Erzbergerstrasse, st. D
16:00ROTTWEILHauptbahnhof
16:35BALINGENBahnhof, Bahnhofstraße 42, st. 6 lub 13
17:10TUBINGENHauptbahnhof/Busbahnhof, st. D
17:35STUTTGARTAirport Busterminal (SAB)
18:10GOPPINGENBahnhof Goppingen, Bahnhofstraße 11
19:00HEIDENHEIM AN DER BRENZZOB, st. 15, Marienstrasse
19:30AALENZOB, st. 9, Bahnhofstrasse 38
20:20CRAILSHEIMZOB, St. 7, Worthingtonstraße 14
- - - - - - - Przesiadka w Hof- - - - - - -
14:05
LUXEMBURGBus Parking P&R,61 Rue de Bouillon
14:55TRIERFernbushaltestelle"Kurenzerstrasse am HBF"
15:30WITTLICHWengerrohr Bahnhof,Bahnhofstrasse am HBF
16:35KOBLENZFernbushaltestelle HBF,Neversstrasse(vor Sparda Bank)
17:20LIMBURGFernbushaltestelle ICE,Bahnhof Limburg Sud
18:20FRANKFURT AM MAINFernbusbahhof/HBF Sudeseite,Stuttgarterstrasse 26
18:55ASCHAFFENBURGFernbushaltestelle "City-Galerie"Goldbacherstrasse 11A
17:20WURZBURGHauptbahnhof/Busbahnhof, Bismarckstr. bei Post
18:00SCHWEINFURTHauptbahnhof, st. 1
18:45BAMBERGHauptbahnhof, Ludwigstrasse 6
  - - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
19:20INGOLSTADTEsplanade - st. 17 - 19
21:00NORYMBERGAZOB, Bahnhofstr./Käte-Strobel-Str. ADCOM Center
22:15BAYREUTHHauptbahnhof
  - - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
18:00MONACHIUMZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 12
19:00LANDSHUTHauptbahnhof/Busbahnhof, St. 16
20:00STRAUBINGHauptbahnhof
21:05REGENSBURGHauptbahnhof, st. 7 - 8, Bahnhofstrasse 12
22:10WEIDEN IN DER OBERPFALZHaltestelle - Neues Rasthaus
23:10HOFHauptbahnhof, st. 11
1:10DREZNOFlughafen - vor Haupteingang
 PRZYJAZDY - - - - - - - PRZEJŚCIE GRANICZNE LUDWIGSDORF (DE) / JĘDZRYCHOWICE (PL) - - - - - - -
2:25ZGORZELECStacja paliw Orlen, ul. Słowiańska 1
3:10BOLESŁAWIECStacja paliw BP, ul. Wesoła 23A
3:50LEGNICAStacja paliw Orlen, Nowa Wieś, ul. Legnicka 44a
4:40WROCŁAWDworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul. Sucha 1
5:10BRZEGStacja Paliw Lotos ul.Starobrzeska 40
6:10OPOLE'Zajazd u Dziadka', ul. Strzelecka 55
6:40STRZELCE OPOLSKIEMotel Leśny, ul. Opolska
  - - - - - - - - - - - - - -
5:10LUBINParking przy rondzie, ul. Kolejowa
5:55GŁOGÓWPKP, pl. 1000-lecia 1
6:45LESZNOPKP, ul. Dworcowa 1
8:15POZNAŃul. Wolne Tory, postój TAXI
9:15GNIEZNOParking przy ul. Łaskiego 10
11:15WARSZAWADworzec Zachodni PKS
  - - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
4:55NOWA SÓLPKP, ul. Towarowa 3
5:20ZIELONA GÓRAPKS, ul. Dworcowa
5:50ŚWIEBODZINPKP, ul. Dworcowa
6:25NOWY TOMYŚLPKP, ul. Kolejowa
  - - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
7:30LUBLINIECParking pod MCDonald dk 11
8:10CZĘSTOCHOWAul. Stanisława Orzechowskiego 15, parking obok PKS
9:20SZCZEKOCINYDworzec autobusowy, ul. Konopnickiej
10:00JĘDRZEJÓWStacja Paliw Orlen, ul. Pińczowska 30
10:30KIELCEParking pod PKP
11:10SKARŻYSKO-KAMIENNAParking pod PKP
11:40STARACHOWICEParking przy Biedronce, ul. Wielkopiecowa
12:10OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIul. Żabia, parking obok PKS
13:40KRAŚNIKPrzystanek PKS, ul. G. Narutowicza
14:10JANÓW LUBELSKIul. Sukiennicza, obok PKS
15:20ZAMOŚĆPKS, ul. Hrubieszowska
16:20HRUBIESZÓWPrzystanek autobusowy, ul. Piłsudskiego
  - - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
4:40OLEŚNICAPKP, ul. Kolejowa
5:15KĘPNOPKP, ul. Dworcowa
6:10SIERADZPKP, ul. Kolejowa
7:05ŁÓDŹŁódź Kaliska dworzec autobusowy
9:00MIŃSK MAZOWIECKIStacja paliw BP, ul. Warszawska 75
9:45SIEDLCEPKP, ul. Kolejowa
10:45BIAŁA PODLASKAHotel Delfin, al. Jana Pawła II
11:20TERESPOLParking przy dworc PKP, ul. Janowska
  - - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
6:35OZIMEKStacja paliw Orlen, ul. Warszawska 7
7:00DOBRODZIEŃParking przy Biedronce, ul. Oleska 23
7:30OLESNOStacja paliw Shell, ul. Kluczborska 41
7:40KLUCZBORKDworzec autobusowy, ul. Moniuszki 5
8:30WIELUŃul. Staszica, parking PKS
9:30BEŁCHATÓWParking PKS
10:10PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPKP, parking obok Rossmanna
11:30PRZYSUCHAPKS, ul. Legionów Polskich
12:15RADOMPKS, ul. Prażmowskiego
13:30PUŁAWYPKS, ul. Lubelska 9
14:20LUBLINPKS, al. Tysiąclecia
14:50PIASKIPrzystanek autobusowy, ul. Lubelska
15:40CHEŁMPKS, ul. Lwowska
  - - - - - - - Przesiadka w Opolu - - - - - - -
6:30JEMIELNICAPrzystanek autobusowy, ul. Strzelecka
6:50ZAWADZKIECentrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa
7:00KIELCZAPrzystanek, ul. Wiosenna
7:15KRUPSKI MŁYNul. Słoneczna
7:35TWORÓGPrzystanek PKS, ul. Tarnogórska
7:55TARNOWSKIE GÓRYDworzec autobusowy, ul. Pokoju 1
8:45ZAWIERCIEPrzystanek MZK naprzeciw stacji paliw BP, ul. Sikorskiego
  - - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
6:55TOSZEKPKS, ul. Tarnogórska
07:05PYSKOWICEPrzystanek, pl. Wyszyńskiego
09:30MIKOŁÓWPKS, ul. B. Prusa
09:50TYCHYDworzec autobusowy, ul. Dworcowa
10:20PSZCZYNAul. Broniewskiego, parking za Kauflandem
10:55BIELSKO-BIAŁAPKS, ul. Warszawska - dolna płyta
  - - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
07:10KRAPKOWICEPKS, ul. Opolska
07:40KĘDZIERZYN-KOŹLEPKS
08:00POLSKA CEREKIEWPKS, ul. Raciborska
08:20RACIBÓRZPKS, ul. Batorego
08:50RYDUŁTOWYPKS, ul. Traugutta
09:05WODZISŁAW ŚLĄSKIDworzec autobusowy, ul. Targowa st. 5
09:30RYBNIKPKS, ul. Budowlanych 6 st. 1
10:00ŻORYPKS, ul. Męczenników Ośw.
10:35JASTRZĘBIE-ZDRÓJDworzec autobusowy Arki Bożka
  - - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
07:25GLIWICEZajezdnia PKS, ul. Pionierów 8
07:50ZABRZEPl. Warszawski
08:20BYTOMPl. Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP
08:40CHORZÓWPl. Powstańców Śl.
09:00KATOWICEDworzec Autobusowy, Sądowa 5
  - - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
08:50CHRZANÓWPKS, ul. Zielona
09:30KRAKÓWDworzec MDA, ul Bosacka 18 (górna płyta)
10:15BOCHNIAPKP, ul. Poniatowskiego
10:30BRZESKOPrzystanek autobusowy, ul. Ruchu Oporu
10:50TARNÓWPKS, ul. Dworcowa, st. Międzynarodowy
11:15PILZNO PLParking przy barze 'Taurus'
11:30DĘBICAPKP/PKS, ul. Głowackiego, przyst. 'Wagabunda'
11:45ROPCZYCEPKS, ul. Zielona 1
12:15RZESZÓWPKP, pl. Dworcowy, przystanek 'Wagabunda'
12:30ŁAŃCUTDworzec autobusowy, ul. Kościuszki
12:45PRZEWORSKPKS, pl. F. Chopina
13:20JAROSŁAWPKP, ul. Poniatowskiego, przystanek 'Wagabunda'
14:00PRZEMYŚLPKS, ul. Czarneckiego4, st. 1
14:15MEDYKAParking obok przejścia granicznego, Medyka 405
  - - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -