Rozkład jazdy Niemcy – Polska

Nd   2020-12-27
09:40 SANKT GALLEN Busparkplatz Lagerstrasse 10
10:40 BREGENZ Hauptbahnhof st. C, Fritz-Mayer-Platz
11:20 LINDAU Berliner Platz/Bregenzerstrasse 48 – Bushaltestelle vor dem
Bodensee Hotel
11:40 KEMPTEN Hauptbahnhof, Banhofplatz 2
13:45 LANDSBERG AM LECH Danziger platz
 
– – – – – – – Przesiadka w Munchen – – – – – – –
11:40 SALZBURG P&R Salzburg Sud Fernbusse
12:15 BAD REICHENHALL Hauptbahnhof
13:20 ROSENHEIM Bahnhof – Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J
 
– – – – – – – Przesiadka w Munchen – – – – – – –
09:45 MEERSBURG Busparkplatz Allmend (bei Feuerwehr) Allmendweg 24
10:20 FRIEDRICHSHAFEN Stadtbahnhof – Busbahnhof, st. 8
10:45 RAVENSBURG Bahnhof-Parkplatz Westseite, Escher-Wyss-str.
11:45 MEMMINGEN Hauptbahnhof, st. 8
12:40 ULM Fernbusparkpl ULM Bofingen, Eberhart-finckh str. 34
13:40 AUGSBURG P+R Platz Oberhausen Nord – Biberbachstrasse, Fernbushaltestelle
 
– – – – – – – Przesiadka w Munchen – – – – – – –
09:35 KONSTANCJA Dobeleplatz
10:10 SINGEN HOHENTWIEL Haltestelle ‘Hohentwielstadion’, Radolfszellerstr.
10:55 SCHWENNINGEN Bahnhof Schwenningen, Erzbergerstrasse, st. D
11:25 ROTTWEIL Hauptbahnhof
11:55 BALINGEN Bahnhof, Bahnhofstraße 42, st. 6 lub 13
12:30 TUBINGEN Hauptbahnhof/Busbahnhof, st. D
13:05 STUTTGART Airport Busterminal (SAB)
13:50 GOPPINGEN Bahnhof Goppingen, Bahnhofstraße 11
14:35 HEIDENHEIM AN DER BRENZ ZOB, st. 15, Marienstrasse
15:05 AALEN ZOB, st. 9, Bahnhofstrasse 38
15:45 CRAILSHEIM ZOB, St. 7, Worthingtonstraße 14
16:25 ROTHENBURG OB DER TAUBER Hauptbahnhof
17:20 WURZBURG Hauptbahnhof/Busbahnhof, Bismarckstr. bei Post
18:00 SCHWEINFURT Hauptbahnhof, st. 1
18:45 BAMBERG Hauptbahnhof, Ludwigstrasse 6
 
– – – – – – – Przesiadka w Hof – – – – – – –
16:00 INGOLSTADT Esplanade – st. 17 – 19
18:00 NORYMBERGA ZOB, Bahnhofstr./Käte-Strobel-Str. ADCOM Center
19:05 BAYREUTH Hauptbahnhof
 
– – – – – – – Przesiadka w Hof – – – – – – –
15:00 MONACHIUM ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 12
16:00 LANDSHUT Hauptbahnhof/Busbahnhof, St. 16
17:00 STRAUBING Hauptbahnhof
18:05 REGENSBURG Hauptbahnhof, st. 7 – 8, Bahnhofstrasse 12
19:10 WEIDEN IN DER OBERPFALZ Haltestelle – Neues Rasthaus
20:10 HOF Hauptbahnhof, st. 11
22:10 DREZNO Flughafen – vor Haupteingang
 
– – – – – – – PRZEJŚCIE GRANICZNE LUDWIGSDORF (DE) / JĘDZRYCHOWICE (PL) – – – – – – –
23:25 ZGORZELEC Stacja paliw Orlen, ul. Słowiańska 1
+00:10 BOLESŁAWIEC Stacja paliw BP, ul. Wesoła 23A
+01:25 LEGNICA Stacja paliw Orlen, Nowa Wieś, ul. Legnicka 44a
+01:40 WROCŁAW Dworzec autobusowy – Galeria Wroclavia, ul. Sucha 1
+02:10 BRZEG Stacja Orlen – Grodków
+03:10 OPOLE ‘Zajazd u Dziadka’, ul. Strzelecka 55
+03:45 STRZELCE OPOLSKIE Motel Leśny, ul. Opolska
 
– – – – – – – – – – – – – –
+02:10 LUBIN Parking przy rondzie, ul. Kolejowa
+02:55 GŁOGÓW PKP, pl. 1000-lecia 1
+03:45 LESZNO PKP, ul. Dworcowa 1
+05:15 POZNAŃ ul. Wolne Tory, postój TAXI
+06:15 GNIEZNO Parking przy ul. Łaskiego 10
+08:15 WARSZAWA Dworzec Zachodni PKS
 
– – – – – – – Przesiadka w Legnicy – – – – – – –
+01:55 NOWA SÓL PKP, ul. Towarowa 3
+02:20 ZIELONA GÓRA PKS, ul. Dworcowa
+02:50 ŚWIEBODZIN PKP, ul. Dworcowa
+03:25 NOWY TOMYŚL PKP, ul. Kolejowa
 
– – – – – – – Przesiadka w Legnicy – – – – – – –
+04:30 LUBLINIEC Parking pod MCDonald dk 11
+05:10 CZĘSTOCHOWA ul. Stanisława Orzechowskiego 15, parking obok PKS
+06:20 SZCZEKOCINY Dworzec autobusowy, ul. Konopnickiej
+07:00 JĘDRZEJÓW Stacja Paliw Orlen, ul. Pińczowska 30
+07:30 KIELCE Parking pod PKP
+08:10 SKARŻYSKO-KAMIENNA Parking pod PKP
+08:40 STARACHOWICE Parking przy Biedronce, ul. Wielkopiecowa
+09:10 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI ul. Żabia, parking obok PKS
+10:40 KRAŚNIK Przystanek PKS, ul. G. Narutowicza
+11:10 JANÓW LUBELSKI ul. Sukiennicza, obok PKS
+12:20 ZAMOŚĆ PKS, ul. Hrubieszowska
+13:25 HRUBIESZÓW Przystanek autobusowy, ul. Piłsudskiego
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
+01:50 OLEŚNICA PKP, ul. Kolejowa
+02:15 KĘPNO PKP, ul. Dworcowa
+03:10 SIERADZ PKP, ul. Kolejowa
+04:05 ŁÓDŹ Łódź Kaliska dworzec autobusowy
+06:00 MIŃSK MAZOWIECKI Stacja paliw BP, ul. Warszawska 75
+06:45 SIEDLCE PKP, ul. Kolejowa
+07:45 BIAŁA PODLASKA Hotel Delfin, al. Jana Pawła II
+08:20 TERESPOL Parking przy dworc PKP, ul. Janowska
 
– – – – – – – Przesiadka w Legnicy – – – – – – –
+03:35 OZIMEK Stacja paliw Orlen, ul. Warszawska 7
+04:00 DOBRODZIEŃ Parking przy Biedronce, ul. Oleska 23
+04:30 OLESNO Stacja paliw Shell, ul. Kluczborska 41
+04:40 KLUCZBORK Dworzec autobusowy, ul. Moniuszki 5
+05:30 WIELUŃ ul. Staszica, parking PKS
+06:30 BEŁCHATÓW Parking PKS
+07:10 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PKP, parking obok Rossmanna
+08:30 PRZYSUCHA PKS, ul. Legionów Polskich
+09:15 RADOM PKS, ul. Prażmowskiego
+10:30 PUŁAWY PKS, ul. Lubelska 9
+11:20 LUBLIN PKS, al. Tysiąclecia
+11:50 PIASKI Przystanek autobusowy, ul. Lubelska
+12:45 CHEŁM PKS, ul. Lwowska
 
– – – – – – – Przesiadka w Opolu – – – – – – –
+04:00 JEMIELNICA Przystanek autobusowy, ul. Strzelecka
+04:15 ZAWADZKIE Centrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa
+04:30 KIELCZA Przystanek, ul. Wiosenna
+04:45 KRUPSKI MŁYN ul. Słoneczna
+04:35 TWORÓG Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
+04:55 TARNOWSKIE GÓRY Dworzec autobusowy, ul. Pokoju 1
+05:45 ZAWIERCIE Przystanek MZK naprzeciw stacji paliw BP, ul. Sikorskiego
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
+06:55 TOSZEK PKS, ul. Tarnogórska
+07:05 PYSKOWICE Przystanek, pl. Wyszyńskiego
+09:30 MIKOŁÓW PKS, ul. B. Prusa
+09:50 TYCHY Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
+10:20 PSZCZYNA ul. Broniewskiego, parking za Kauflandem
+10:55 BIELSKO-BIAŁA PKS, ul. Warszawska – dolna płyta
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
+07:10 KRAPKOWICE PKS, ul. Opolska
+07:40 KĘDZIERZYN-KOŹLE PKS
+08:00 POLSKA CEREKIEW PKS, ul. Raciborska
+08:20 RACIBÓRZ PKS, ul. Batorego
+08:50 RYDUŁTOWY PKS, ul. Traugutta
+09:05 WODZISŁAW ŚLĄSKI Dworzec autobusowy, ul. Targowa st. 5
+09:30 RYBNIK PKS, ul. Budowlanych 6 st. 1
+10:00 ŻORY PKS, ul. Męczenników Ośw.
+10:35 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Dworzec autobusowy Arki Bożka
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
+07:25 GLIWICE Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8
+07:50 ZABRZE Pl. Warszawski
+08:20 BYTOM Pl. Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP
+08:40 CHORZÓW Pl. Powstańców Śl.
+09:00 KATOWICE Dworzec Autobusowy, Sądowa 5
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
+08:50 CHRZANÓW PKS, ul. Zielona
+09:30 KRAKÓW Dworzec MDA, ul Bosacka 18 (górna płyta)
+10:15 BOCHNIA PKP, ul. Poniatowskiego
+10:30 BRZESKO Przystanek autobusowy, ul. Ruchu Oporu
+10:50 TARNÓW PKS, ul. Dworcowa, st. Międzynarodowy
+11:15 PILZNO PL Parking przy barze ‘Taurus’
+11:30 DĘBICA PKP/PKS, ul. Głowackiego, przyst. ‘Wagabunda’
+11:45 ROPCZYCE PKS, ul. Zielona 1
+12:15 RZESZÓW PKP, pl. Dworcowy, przystanek ‘Wagabunda’
+12:30 ŁAŃCUT Dworzec autobusowy, ul. Kościuszki
+12:45 PRZEWORSK PKS, pl. F. Chopina
+13:20 JAROSŁAW PKP, ul. Poniatowskiego, przystanek ‘Wagabunda’
+14:00 PRZEMYŚL PKS, ul. Czarneckiego4, st. 1
+14:15 MEDYKA Parking obok przejścia granicznego, Medyka 405
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –