Rozkład jazdy Polska – Niemcy

Wt Śr Cz Pt So   2020-11-19 – 2020-12-15
08:00 MEDYKA Parking obok przejścia granicznego, Medyka 405 +14:15
08:20 PRZEMYŚL PKS, ul. Czarneckiego4, st. 1 +14:00
09:05 JAROSŁAW PKP, ul. Poniatowskiego, przystanek ‘Wagabunda’ +13:20
09:20 PRZEWORSK PKS, pl. F. Chopina +12:45
09:35 ŁAŃCUT Dworzec autobusowy, ul. Kościuszki +12:30
10:20 RZESZÓW PKP, pl. Dworcowy, przystanek ‘Wagabunda’ +12:15
10:50 ROPCZYCE PKS, ul. Zielona 1 +11:45
11:20 DĘBICA PKP/PKS, ul. Głowackiego, przyst. ‘Wagabunda’ +11:30
11:40 PILZNO PL Parking przy barze ‘Taurus’ +11:15
12:15 TARNÓW PKS, ul. Dworcowa, st. Międzynarodowy +10:50
12:50 BRZESKO Przystanek autobusowy, ul. Ruchu Oporu +10:30
13:05 BOCHNIA PKP, ul. Poniatowskiego +10:15
14:15 KRAKÓW Dworzec MDA, ul Bosacka 18 (górna płyta) +09:30
14:30 CHRZANÓW PKS, ul. Zielona +08:50
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
 
14:20 KATOWICE PKS, ul. P. Skargi +09:00
14:40 CHORZÓW Pl. Powstańców Śl. +08:40
15:00 BYTOM Pl. Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP +08:20
15:30 ZABRZE Pl. Warszawski +07:50
15:55 GLIWICE Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 +07:25
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
 
12:45 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Dworzec autobusowy Arki Bożka +10:35
13:20 ŻORY PKS, ul. Męczenników Ośw. +10:00
13:50 RYBNIK PKS, ul. Budowlanych 6 st. 1 +09:30
14:15 WODZISŁAW ŚLĄSKI Dworzec autobusowy, ul. Targowa st. 5 +09:05
14:30 RYDUŁTOWY PKS, ul. Traugutta +08:50
15:00 RACIBÓRZ PKS, ul. Batorego +08:20
15:20 POLSKA CEREKIEW PKS, ul. Raciborska +08:00
15:40 KĘDZIERZYN-KOŹLE PKS +07:40
16:10 KRAPKOWICE PKS, ul. Opolska +07:10
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
 
12:20 BIELSKO-BIAŁA PKS, ul. Warszawska – dolna płyta +10:55
12:50 PSZCZYNA ul. Broniewskiego, parking za Kauflandem +10:20
13:20 TYCHY Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa +09:50
13:50 MIKOŁÓW PKS, ul. B. Prusa +09:30
16:10 PYSKOWICE Przystanek, pl. Wyszyńskiego +07:05
16:25 TOSZEK PKS, ul. Tarnogórska +06:55
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
 
14:15 ZAWIERCIE Przystanek MZK naprzeciw stacji paliw BP, ul. Sikorskiego +08:45
15:05 TARNOWSKIE GÓRY Dworzec autobusowy, ul. Pokoju 1 +07:55
15:25 TWORÓG Przystanek PKS, ul. Tarnogórska +07:35
15:45 KRUPSKI MŁYN ul. Słoneczna +07:15
16:00 KIELCZA Przystanek, ul. Wiosenna +07:00
16:10 ZAWADZKIE Centrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa +06:50
16:30 JEMIELNICA Przystanek autobusowy, ul. Strzelecka +06:30
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
 
08:00 CHEŁM PKS, ul. Lwowska +15:40
08:50 PIASKI Przystanek autobusowy, ul. Lubelska +14:50
09:20 LUBLIN PKS, al. Tysiąclecia +14:20
10:10 PUŁAWY PKS, ul. Lubelska 9 +13:30
11:25 RADOM PKS, ul. Prażmowskiego +12:15
12:10 PRZYSUCHA PKS, ul. Legionów Polskich +11:30
13:30 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI PKP, parking obok Rossmanna +10:10
14:10 BEŁCHATÓW Parking PKS +09:30
15:10 WIELUŃ ul. Staszica, parking PKS +08:30
16:00 KLUCZBORK Dworzec autobusowy, ul. Moniuszki 5 +07:40
16:25 OLESNO Stacja paliw Shell, ul. Kluczborska 41 +07:30
16:45 DOBRODZIEŃ Parking przy Biedronce, ul. Oleska 23 +07:00
17:05 OZIMEK Stacja paliw Orlen, ul. Warszawska 7 +06:35
 
– – – – – – – Przesiadka w Opolu – – – – – – –
 
11:50 TERESPOL Parking przy dworc PKP, ul. Janowska +11:20
12:25 BIAŁA PODLASKA Hotel Delfin, al. Jana Pawła II +10:45
13:25 SIEDLCE PKP, ul. Kolejowa +09:45
14:10 MIŃSK MAZOWIECKI Stacja paliw BP, ul. Warszawska 75 +09:00
16:35 ŁÓDŹ PKP, Łódź Kaliska +07:05
17:30 SIERADZ PKP, ul. Kolejowa +06:10
18:25 KĘPNO PKP, ul. Dworcowa +05:15
19:00 OLEŚNICA PKP, ul. Kolejowa +04:40
 
– – – – – – – Przesiadka w Legnicy – – – – – – –
 
07:20 HRUBIESZÓW Przystanek autobusowy, ul. Piłsudskiego +16:20
08:20 ZAMOŚĆ PKS, ul. Hrubieszowska +15:20
09:30 JANÓW LUBELSKI ul. Sukiennicza, obok PKS +14:10
10:00 KRAŚNIK Przystanek PKS, ul. G. Narutowicza +13:40
11:30 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI ul. Żabia, parking obok PKS +12:10
12:00 STARACHOWICE Parking przy Biedronce, ul. Wielkopiecowa +11:40
12:30 SKARŻYSKO-KAMIENNA Parking pod PKP +11:10
13:10 KIELCE Parking pod PKP +10:30
13:40 JĘDRZEJÓW Stacja Paliw Orlen, ul. Pińczowska 30 +10:00
14:20 SZCZEKOCINY Dworzec autobusowy, ul. Konopnickiej +09:20
15:30 CZĘSTOCHOWA ul. Stanisława Orzechowskiego 15, parking obok PKS +08:10
16:10 LUBLINIEC Parking pod MCDonald dk 11 +07:30
 
– – – – – – – Przesiadka w Strzelcach Opolskich – – – – – – –
 
18:10 NOWY TOMYŚL PKP, ul. Kolejowa +06:25
18:45 ŚWIEBODZIN PKP, ul. Dworcowa +05:50
19:15 ZIELONA GÓRA PKS, ul. Dworcowa +05:20
19:40 NOWA SÓL PKP, ul. Towarowa 3 +04:55
 
– – – – – – – Przesiadka w Legnicy – – – – – – –
 
13:00 WARSZAWA Dworzec Zachodni PKS +11:15
15:15 GNIEZNO Parking przy ul. Łaskiego 10 +09:15
16:15 POZNAŃ ul. Wolne Tory, postój TAXI +08:15
18:00 LESZNO PKP, ul. Dworcowa 1 +06:45
18:50 GŁOGÓW PKP, pl. 1000-lecia 1 +05:55
19:35 LUBIN Parking przy rondzie, ul. Kolejowa +05:10
 
– – – – – – – Przesiadka w Legnicy – – – – – – –
 
17:00 STRZELCE OPOLSKIE Motel Leśny, ul. Opolska +06:40
17:30 OPOLE ‘Zajazd u Dziadka’, ul. Strzelecka 55 +06:10
18:30 BRZEG Stacja Orlen – Grodków +05:10
19:10 WROCŁAW Dworzec autobusowy – Galeria Wroclavia, ul. Sucha 1 +04:40
20:20 LEGNICA Stacja paliw Orlen, Nowa Wieś, ul. Legnicka 44a +03:50
21:00 BOLESŁAWIEC Stacja paliw BP, ul. Wesoła 23A +03:10
22:15 ZGORZELEC Stacja paliw Orlen, ul. Słowiańska 1 +02:25
 
– – – – – – – PRZEJŚCIE GRANICZNE JĘDZRYCHOWICE (PL) / LUDWIGSDORF (DE) – – – – – – –
 
23:30 DREZNO Flughafen – vor Haupteingang +01:10
+01:30 HOF Hauptbahnhof, st. 11 23:10
+02:45 WEIDEN IN DER OBERPFALZ Haltestelle – Neues Rasthaus 22:10
+03:30 REGENSBURG Hauptbahnhof, st. 7 – 8, Bahnhofstrasse 12 21:05
+04:20 STRAUBING Hauptbahnhof 20:00
+05:20 LANDSHUT Hauptbahnhof/Busbahnhof, St. 16 19:00
+06:00 MONACHIUM ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 12 18:00
 
– – – – – – – – – – – – – –
 
+02:20 BAYREUTH Hauptbahnhof 22:05
+03:35 NORYMBERGA ZOB, Bahnhofstr./Käte-Strobel-Str. ADCOM Center 21:00
+04:50 INGOLSTADT Esplanade – st. 17 – 19 19:20
 
– – – – – – – Przesiadka w Hof – – – – – – –
 
+02:50 BAMBERG Hauptbahnhof, Ludwigstrasse 6 21:45
+03:35 SCHWEINFURT Hauptbahnhof, st. 1 21:00
+04:10 WURZBURG Hauptbahnhof/Busbahnhof, Bismarckstr. bei Post 20:20
+05:00 ROTHENBURG OB DER TAUBER Hauptbahnhof 19:25
+05:35 CRAILSHEIM ZOB, St. 7, Worthingtonstraße 14 18:45
+06:15 AALEN ZOB, st. 9, Bahnhofstrasse 38 18:05
+06:45 HEIDENHEIM AN DER BRENZ ZOB, st. 15, Marienstrasse 17:35
+07:30 GOPPINGEN Bahnhof Goppingen, Bahnhofstraße 11 16:50
+08:10 STUTTGART Airport Busterminal (SAB) 16:05
+08:45 TUBINGEN Hauptbahnhof/Busbahnhof, st. D 15:30
+09:15 BALINGEN Bahnhof, Bahnhofstraße 42, st. 6 lub 13 14:55
+09:45 ROTTWEIL Hauptbahnhof 14:25
+10:15 SCHWENNINGEN Bahnhof Schwenningen, Erzbergerstrasse, st. D 13:55
+11:00 SINGEN HOHENTWIEL Haltestelle ‘Hohentwielstadion’, Radolfszellerstr. 13:10
+11:35 KONSTANCJA Dobeleplatz 12:35
 
– – – – – – – Przesiadka w Hof – – – – – – –
 
+07:25 AUGSBURG P+R Platz Oberhausen Nord – Biberbachstrasse, Fernbushaltestelle 16:35
+08:25 ULM Fernbusparkpl ULM Bofingen, Eberhart-finckh str. 34 15:45
+09:20 MEMMINGEN Hauptbahnhof, st. 8 14:45
+10:25 RAVENSBURG Bahnhof-Parkplatz Westseite, Escher-Wyss-str. 13:45
+10:50 FRIEDRICHSHAFEN Stadtbahnhof – Busbahnhof, st. 8 13:20
+11:10 MEERSBURG Busparkplatz Allmend (bei Feuerwehr) Allmendweg 24 12:45
 
– – – – – – – Przesiadka w Munchen – – – – – – –
 
+07:40 ROSENHEIM Bahnhof – Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J 16:20
+08:40 BAD REICHENHALL Hauptbahnhof 15:15
+09:20 SALZBURG P&R Salzburg Sud Fernbusse 14:40
 
– – – – – – – Przesiadka w Munchen – – – – – – –
 
+07:05 LANDSBERG AM LECH Danziger platz 16:45
+08:20 KEMPTEN Hauptbahnhof, Banhofplatz 2 15:45
+09:35 LINDAU Berliner Platz/Bregenzerstrasse 48 – Bushaltestelle vor dem
Bodensee Hotel
14:20
+10:05 BREGENZ Hauptbahnhof st. C, Fritz-Mayer-Platz 13:45
+10:55 SANKT GALLEN Busparkplatz Lagerstrasse 10 12:40
 
– – – – – – – Przesiadka w Munchen – – – – – – –