Rozkład jazdy Polska–Niemcy | Orland

Rozkład jazdy Polska – Niemcy

Wt Cz So 2020-11-19 - 2020-12-15 
08:00MEDYKAParking obok przejścia granicznego, Medyka 405+14:15
08:20PRZEMYŚLPKS, ul. Czarneckiego4, st. 1+14:00
09:05JAROSŁAWPKP, ul. Poniatowskiego, przystanek 'Wagabunda'+13:20
09:20PRZEWORSKPKS, pl. F. Chopina+12:45
09:35ŁAŃCUTDworzec autobusowy, ul. Kościuszki+12:30
10:20RZESZÓWPKP, pl. Dworcowy, przystanek 'Wagabunda'+12:15
10:50ROPCZYCEPKS, ul. Zielona 1+11:45
11:20DĘBICAPKP/PKS, ul. Głowackiego, przyst. 'Wagabunda'+11:30
11:40PILZNO PLParking przy barze 'Taurus'+11:15
12:15TARNÓWPKS, ul. Dworcowa, st. Międzynarodowy+10:50
12:50BRZESKOPrzystanek autobusowy, ul. Ruchu Oporu+10:30
13:05BOCHNIAPKP, ul. Poniatowskiego+10:15
14:15KRAKÓWDworzec MDA, ul Bosacka 18 (górna płyta)+09:30
14:30CHRZANÓWPKS, ul. Zielona+08:50
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
14:20KATOWICEPKS, ul. P. Skargi+09:00
14:40CHORZÓWPl. Powstańców Śl.+08:40
15:00BYTOMPl. Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP+08:20
15:30ZABRZEPl. Warszawski+07:50
15:55GLIWICEZajezdnia PKS, ul. Pionierów 8+07:25
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
12:45JASTRZĘBIE-ZDRÓJDworzec autobusowy Arki Bożka+10:35
13:20ŻORYPKS, ul. Męczenników Ośw.+10:00
13:50RYBNIKPKS, ul. Budowlanych 6 st. 1+09:30
14:15WODZISŁAW ŚLĄSKIDworzec autobusowy, ul. Targowa st. 5+09:05
14:30RYDUŁTOWYPKS, ul. Traugutta+08:50
15:00RACIBÓRZPKS, ul. Batorego+08:20
15:20POLSKA CEREKIEWPKS, ul. Raciborska+08:00
15:40KĘDZIERZYN-KOŹLEPKS+07:40
16:10KRAPKOWICEPKS, ul. Opolska+07:10
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
12:20BIELSKO-BIAŁAPKS, ul. Warszawska - dolna płyta+10:55
12:50PSZCZYNAul. Broniewskiego, parking za Kauflandem+10:20
13:20TYCHYDworzec autobusowy, ul. Dworcowa+09:50
13:50MIKOŁÓWPKS, ul. B. Prusa+09:30
16:10PYSKOWICEPrzystanek, pl. Wyszyńskiego+07:05
16:25TOSZEKPKS, ul. Tarnogórska+06:55
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
14:15ZAWIERCIEPrzystanek MZK naprzeciw stacji paliw BP, ul. Sikorskiego+08:45
15:05TARNOWSKIE GÓRYDworzec autobusowy, ul. Pokoju 1+07:55
15:25TWORÓGPrzystanek PKS, ul. Tarnogórska+07:35
15:45KRUPSKI MŁYNul. Słoneczna+07:15
16:00KIELCZAPrzystanek, ul. Wiosenna+07:00
16:10ZAWADZKIECentrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa+06:50
16:30JEMIELNICAPrzystanek autobusowy, ul. Strzelecka+06:30
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
08:00CHEŁMPKS, ul. Lwowska+15:40
08:50PIASKIPrzystanek autobusowy, ul. Lubelska+14:50
09:20LUBLINPKS, al. Tysiąclecia+14:20
10:10PUŁAWYPKS, ul. Lubelska 9+13:30
11:25RADOMPKS, ul. Prażmowskiego+12:15
12:10PRZYSUCHAPKS, ul. Legionów Polskich+11:30
13:30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPKP, parking obok Rossmanna+10:10
14:10BEŁCHATÓWParking PKS+09:30
15:10WIELUŃul. Staszica, parking PKS+08:30
16:00KLUCZBORKDworzec autobusowy, ul. Moniuszki 5+07:40
16:25OLESNOStacja paliw Shell, ul. Kluczborska 41+07:30
16:45DOBRODZIEŃParking przy Biedronce, ul. Oleska 23+07:00
17:05OZIMEKStacja paliw Orlen, ul. Warszawska 7+06:35
- - - - - - - Przesiadka w Opolu - - - - - - -
11:50TERESPOLParking przy dworc PKP, ul. Janowska+11:20
12:25BIAŁA PODLASKAHotel Delfin, al. Jana Pawła II+10:45
13:25SIEDLCEPKP, ul. Kolejowa+09:45
14:10MIŃSK MAZOWIECKIStacja paliw BP, ul. Warszawska 75+09:00
16:35ŁÓDŹPKP, Łódź Kaliska+07:05
17:30SIERADZPKP, ul. Kolejowa+06:10
18:25KĘPNOPKP, ul. Dworcowa+05:15
19:00OLEŚNICAPKP, ul. Kolejowa+04:40
- - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
07:20HRUBIESZÓWPrzystanek autobusowy, ul. Piłsudskiego+16:20
08:20ZAMOŚĆPKS, ul. Hrubieszowska+15:20
09:30JANÓW LUBELSKIul. Sukiennicza, obok PKS+14:10
10:00KRAŚNIKPrzystanek PKS, ul. G. Narutowicza+13:40
11:30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIul. Żabia, parking obok PKS+12:10
12:00STARACHOWICEParking przy Biedronce, ul. Wielkopiecowa+11:40
12:30SKARŻYSKO-KAMIENNAParking pod PKP+11:10
13:10KIELCEParking pod PKP+10:30
13:40JĘDRZEJÓWStacja Paliw Orlen, ul. Pińczowska 30+10:00
14:20SZCZEKOCINYDworzec autobusowy, ul. Konopnickiej+09:20
15:30CZĘSTOCHOWAul. Stanisława Orzechowskiego 15, parking obok PKS+08:10
16:10LUBLINIECParking pod MCDonald dk 11+07:30
- - - - - - - Przesiadka w Strzelcach Opolskich - - - - - - -
18:10NOWY TOMYŚLPKP, ul. Kolejowa+06:25
18:45ŚWIEBODZINPKP, ul. Dworcowa+05:50
19:15ZIELONA GÓRAPKS, ul. Dworcowa+05:20
19:40NOWA SÓLPKP, ul. Towarowa 3+04:55
- - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
13:00WARSZAWADworzec Zachodni PKS+11:15
15:15GNIEZNOParking przy ul. Łaskiego 10+09:15
16:15POZNAŃul. Wolne Tory, postój TAXI+08:15
18:00LESZNOPKP, ul. Dworcowa 1+06:45
18:50GŁOGÓWPKP, pl. 1000-lecia 1+05:55
19:35LUBINParking przy rondzie, ul. Kolejowa+05:10
- - - - - - - Przesiadka w Legnicy - - - - - - -
17:00STRZELCE OPOLSKIEMotel Leśny, ul. Opolska+06:40
17:30OPOLE'Zajazd u Dziadka', ul. Strzelecka 55+06:10
18:30BRZEGStacja Orlen - Grodków+05:10
19:10WROCŁAWDworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul. Sucha 1+04:40
20:20LEGNICAStacja paliw Orlen, Nowa Wieś, ul. Legnicka 44a+03:50
21:00BOLESŁAWIECStacja paliw BP, ul. Wesoła 23A+03:10
22:15ZGORZELECStacja paliw Orlen, ul. Słowiańska 1+02:25
- - - - - - - PRZEJŚCIE GRANICZNE JĘDZRYCHOWICE (PL) / LUDWIGSDORF (DE)- - - - - - -
23:30DREZNOFlughafen - vor Haupteingang+01:10
+01:30HOFHauptbahnhof, st. 1123:10
+02:45WEIDEN IN DER OBERPFALZHaltestelle - Neues Rasthaus22:10
+03:30REGENSBURGHauptbahnhof, st. 7 - 8, Bahnhofstrasse 1221:05
+04:20STRAUBINGHauptbahnhof20:00
+05:20LANDSHUTHauptbahnhof/Busbahnhof, St. 1619:00
+06:00MONACHIUMZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 1218:00
- - - - - - -

- - - - - - -
+02:20BAYREUTHHauptbahnhof22:05
+03:35NORYMBERGAZOB, Bahnhofstr./Käte-Strobel-Str. ADCOM Center21:00
+04:50INGOLSTADTEsplanade - st. 17 - 1919:20
- - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
+02:50BAMBERGHauptbahnhof, Ludwigstrasse 621:45
+03:35SCHWEINFURTHauptbahnhof, st. 121:00
+04:10WURZBURGHauptbahnhof/Busbahnhof, Bismarckstr. bei Post20:20
+05:05ASCHAFENBURGFernbushaltestelle "City-Galerie",Goldbacherstrasse 11A18:55
+05:40FRANKFURT AM MAINFernbusbahnhof/HBF Sudesite,Stuttgarterstrasse 2618:20
+06:40LIMBURGFernbushaltestell ICE Bahnhof Limburg Sud,Kopenhagenerstrasse17:20
+07:25KOBLENZFernbushaltestelle HBF,Neversstrasse(vor Sparda Bank)16:35
+08:30WITTLICHWengerrohr Banhof,Banhofstrasse am HBF15:30
+09:05TRIERFernbushaltestelle"Kurenzerstrasse am HBF"14:55
+09:55LUXEMBURGBus Parking P&R,61 Rue de Bouillon14:05
- - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
+04:10CRAILSHEIMZOB, St. 7, Worthingtonstraße 1420:20
+05:00AALENZOB, st. 9, Bahnhofstrasse 3819:30
+05:30HEIDENHEIM AN DER BRENZZOB, st. 15, Marienstrasse19:00
+06:20GOPPINGENBahnhof Goppingen, Bahnhofstraße 1118:10
+06:55STUTTGARTAirport Busterminal (SAB)17:35
+07:20TUBINGENHauptbahnhof/Busbahnhof, st. D17:10
+07:55BALINGENBahnhof, Bahnhofstraße 42, st. 6 lub 1316:35
+08:30ROTTWEILHauptbahnhof16:00
+08:50SCHWENNINGENBanhnhof Schwenningen,Erzbergerstrasse,st.D15:40
+10:10FREIBURGZOB/Zentral Omnibus Bahnhof,St.5 lub 6,Bismarckallee14:15
- - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
+09:35SINGEN HOHENTWIELHaltestelle 'Hohentwielstadion', Radolfszellerstr.14:55
+10:00KONSTANCJADobeleplatz14:20
- - - - - - - Przesiadka w Hof - - - - - - -
+07:25AUGSBURGP+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse, Fernbushaltestelle16:35
+08:25ULMFernbusparkpl ULM Bofingen, Eberhart-finckh str. 3415:45
+09:20MEMMINGENHauptbahnhof, st. 814:45
+10:25RAVENSBURGBahnhof-Parkplatz Westseite, Escher-Wyss-str.13:45
+10:50FRIEDRICHSHAFENStadtbahnhof - Busbahnhof, st. 813:20
+11:10MEERSBURGBusparkplatz Allmend (bei Feuerwehr) Allmendweg 2412:45
- - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
+07:40ROSENHEIMBahnhof - Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J16:20
+08:40BAD REICHENHALLHauptbahnhof15:15
+09:20SALZBURGP&R Salzburg Sud Fernbusse14:40
- - - - - - - Przesiadka w Munchen - - - - - - -
+07:05LANDSBERG AM LECHDanziger platz16:45
+08:20KEMPTENHauptbahnhof, Banhofplatz 215:45
+09:35LINDAUBerliner Platz/Bregenzerstrasse 48 - Bushaltestelle vor dem
Bodensee Hotel
14:20
+10:05BREGENZHauptbahnhof st. C, Fritz-Mayer-Platz13:45
+10:55SANKT GALLENBusparkplatz Lagerstrasse 1012:40
- - - - - - - Przesiadka w Munchen- - - - - - -