Nasza załoga | Orland

O nas

O nas

Orland. Przewozy Polska – Niemcy i wynajem autokarów

Od 27 lat zajmujemy się międzynarodowymi przewozami autokarowymi. W tym czasie Orland stał się rozpoznawalną marką. Klienci kojarzą nas najczęściej z przejazdami z Polski do Niemiec południowych. Nasze autokary są bardzo dobrze znane w takich miastach jak Monachium, Ulm, Stuttgart czy Friedrichshafen. Naturalnie można je też spotkać w wielu innych, mniejszych miejscowościach tego regionu.

Wraz z upływem czasu, nasza firma stopniowo się rozwijała. Uruchomiliśmy profesjonalny serwis dla autokarów, żeby flota Orlanda była zawsze gotowa do drogi. Pojawiło się też wielu zadowolonych Klientów, którzy korzystali z wynajmu autokarów na przejazdy okazjonalne czy turystyczne.

Kolejnym etapem rozwoju było przystąpienie do grupy Eurobus, która zrzeszała największych przewoźników międzynarodowych z południa Polski. Nasz kooperacja z nimi, poskutkowała poszerzeniem i poprawieniem jakości naszej oferty. Działania marketingowe Eurobusu sprawiły natomiast, że bilety autokarowe na linie Orland, mogły dotrzeć do jeszcze większej grupy zadowolonych Pasażerów.

Do 31.08.2020 roku współpracowaliśmy z platformą Sindbad, ze względu na zmiany na rynku i epidemię COVID-19 wróciliśmy do samodzielnych przewozów.

Obecnie nasza linia obejmuje południową Polskę, Niemcy, Austrię i Szwajcarię.
Proponujemy nową na rynku usługę polegającą na dowozie samochodem osobowym z wskazanego adresu do autokaru. Chcemy w ten sposób zapewnić maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo podróży przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Oprócz klientów indywidualnych obsługujemy też agencję pracy i inne firmy wysyłające pracowników za granicę. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz do kontaktu z infolinią w celu uzyskania dodatkowych informacji.